iHUS Grønland

Lilletorget 1
0184 Oslo

Bestill verdivurdering

Vår megler kontakter deg i løpet av 24 timer for en uforpliktende verdivurdering av din bolig.




Ansatte ved iHUS Grønland

Anne Grete Næss

Daglig leder / Fagansvarlig / Eiendomsmegler MNEF

annegrete@ihus.no

92 28 92 32

Anders Nykkelmo Solem

Partner / Eiendomsmegler MNEF

anders@ihus.no

91 60 38 52

Henrik Nylænder Nilsen

Partner / Eiendomsmegler MNEF

henrik@ihus.no

97 00 95 14

Robert Borgås

Partner / Eiendomsmegler MNEF

robertb@ihus.no

97 07 68 99

Steffen Hafsund Usterud

Partner / Eiendomsmegler MNEF

steffen@ihus.no

92 49 91 43

Jonas Jaatun

Eiendomsmeglerfullmektig

Jonas@ihus.no

99 41 95 80

Marie Michaelsen

Eiendomsmeglerfullmektig MNEF

marie@ihus.no

40 17 69 14

Nils Trongaard

Eiendomsmeglerfullmektig MNEF

trongaard@ihus.no

48 04 23 37