iHUS St. Hanshaugen

Dalsbergstien 2
0170 Oslo

Bestill verdivurdering

Vår megler kontakter deg i løpet av 24 timer for en uforpliktende verdivurdering av din bolig.




Ansatte ved iHUS St. Hanshaugen

Martin Heier Larsen

Daglig leder / Megler / Partner

martin@ihus.no

91 60 06 58

Christian Amcoff

Eiendomsmegler / Partner

ca@ihus.no

98 69 09 36

Marius R. Johansen

Megler MNEF / Partner

marius@ihus.no

90 65 71 01

Renate Evensen

Partner / Eiendomsmegler MNEF

renate@ihus.no

46 46 12 69

Eline Tilley

Eiendomsmeglerfullmektig MNEF

eline@ihus.no

48 19 00 93

Erik Akram Nahiry

erik@ihus.no

45 48 68 45

Jens Ulrik Bacher

Backoffice

jens@ihus.no

92 29 79 51

Mikael Menti

mikael@ihus.no

92 80 62 46