iHUS St. Hanshaugen

Dalsbergstien 2
0170 Oslo

Bestill verdivurdering

Vår megler kontakter deg i løpet av 24 timer for en uforpliktende verdivurdering av din bolig.




Ansatte ved iHUS St. Hanshaugen

Martin Heier Larsen

Daglig leder / Partner / Megler

martin@ihus.no

91 60 06 58

Christian Amcoff

Partner / Eiendomsmegler

ca@ihus.no

98 69 09 36

Eline Tilley

Partner / Eiendomsmeglerfullmektig MNEF

eline@ihus.no

48 19 00 93

Renate Evensen

Fagansvarlig / Eiendomsmegler MNEF

renate@ihus.no

46 46 12 69

Erik Akram Nahiry

Eiendomsmeglerfullmektig

erik@ihus.no

45 48 68 45

Ida Brekke

Backoffice

ida@ihus.no

41 42 60 41

Jens Ulrik Bacher

Backoffice

jens@ihus.no

92 29 79 51

Mikael Menti

Megler MNEF

mikael@ihus.no

92 80 62 46