iHUS St. Hanshaugen

Dalsbergstien 2
0170 Oslo

Bestill verdivurdering

Vår megler kontakter deg i løpet av 24 timer for en uforpliktende verdivurdering av din bolig.





Ansatte ved iHUS St. Hanshaugen

Martin Heier Larsen

Daglig leder / Partner / Megler

martin@ihus.no

91 60 06 58

Christian Amcoff

Partner / Eiendomsmegler / Fagansvarlig

ca@ihus.no

98 69 09 36

Eline Tilley

Partner / Eiendomsmeglerfullmektig MNEF

eline@ihus.no

48 19 00 93

Renate Evensen

Fagansvarlig / Eiendomsmegler MNEF

renate@ihus.no

46 46 12 69

Erik Akram Nahiry

Eiendomsmeglerfullmektig

erik@ihus.no

45 48 68 45

Mikkel Johnsen

Eiendomsmeglerfullmektig

Mikkel@ihus.no

90 14 27 45

Rebekka Rønning

Eiendomsmeglerfullmektig

rebekka@ihus.no

90 07 02 76

Jens Ulrik Bacher

Backoffice

jens@ihus.no

92 29 79 51